שותפים לדרך וחסויות

אם האמרה ש”אין חכם כבעל ניסיון” נכונה, אז הימצאותו של המותג “קולומביה” בשוק כבר למעלה מ-70 שנה צריכה להעיד על כך שאנחנו יודעים דבר או שניים על עשיית ציוד טיולים מעולה. בכל מקרה אנחנו אוהבים לחשוב כך.
אנחנו נהנים להיות בחוץ כפי שאתם נהנים, אנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים. אנו יודעים שכשקר ורטוב זה לא כיף… עיניים כחולות יכולות להיות דבר סקסי, אך אם השפתיים כחולות… לא ממש! בעוד יום שטוף שמש הוא יום נהדר, כוויות שמש זה מבאס. לכן אנחנו מקפידים על מוצרים בעלי יכולות מוכחות באיכויות הגבוהות ביותר, מוצרים שיגנו עליכם בכל תנאי מזג אוויר ויבטיחו את הנאתכם המושלמת בכל מקום שתבחרו לצאת אליו.
לצאת לטייל זה לא רק מסעות ליעדים רחוקים או טיפוס על ההרים הגבוהים בעולם. כל אחד ואחד יכול ליהנות מקפיצה קטנה אל הטבע זה קל. רק לפתוח את הדלת, ולצאת החוצה. ממרומי ההר לפארק השכונתי, מהקרחון הענק לריצה בגן, ומ הטור דה פראנס אל מסיבת החוף, קולומביה מסייעת לך ליהנות מההרפתקה שלך בכל מקום שתבחר…
קולומביה הוא עסק משפחתי שהפך לחברה גלובאלית. ההורים של יו”ר, גרט בויל -נמלטו ב- 1938 לארה”ב מגרמניה הנאצית – מיד עם הגעתם לפורטלנד רכשו חברת כובעים קטנה, החברה נקראה בשם “Columbia Hat Company”, אחר שמו של הנהר ליד ביתם החדש. להתחלה צנועה זו הייתה משמעות ענק למשפחה, זה היה סימן לחירותם ולהתחלה חדשה. בחלוף הזמן עברה החברה לניהולו של בעלה של גרט בויל ולאחר מותו גרט נאלצה לתפוס את המושכות כשהיא הופכת בן לילה מעקרת בית למנכ”לית. כיום, בנה טים בויל הוא נשיא ומנכ”ל החברה. משפחת בויל – כמו העסק שלה – חוותה עליות ומורדות, אך תמיד דאגה ליהנות מחוויות הטבע אשר מאז ומתמיד היוו חלק בלתי נפרד מעולמה.
קולומביה היא חברה של אנשים אמיתיים, אשר נלהבים לצאת אל הטבע בדיוק כפי שאתם. בעוד שאת מוצריה ניתן למצוא בכל ברחבי העולם, החברה עצמה ממוקמת בצפון-מערב האוקיינוס השקט, לצד נוף יערות מלכותי מוקף הרי געש וחופים זרועי סלעים. זהו המקום בו אנו אוהבים לטייל, לרכוב, לדוג, לטפס, להקים אוהל, לשחק גולף, לשוט, לרוץ וליהנות מהאוויר הצח עם חברים.
קולומביה מיוצגת בלעדית בישראל משנת 2005 על ידי חברת סער א.ת בע”מ, מהיבואניות המובילות בתחום הספורט ואופנת הפנאי בישראל. מוצרי קולומביה נמכרים בחנויות טיולים מתמחות, רשתות ספורט, מחנאות וכן בחנויות הדגל של המותג. מוצרי החברה רכשו לעצמם קהל נאמן גדול והם בשימוש ארגונים מוסדיים שונים וביניהם משרדי ממשלה וחברות מובילות במשק. מוצרי החברה כיכבו בתוכנית “הישרדות” וכן בתוכניות “המרוץ למיליון” שם הייתה קולומביה נותנת החסות הרשמית. קולומביה ישראל גאה להיות נותנת החסות לספורטאים ולגופים שונים.

          

עמותת ארז

עמותת ארז חילוץ הצלה ותרומה לקהילה הוקמה בשנת 1999 על ידי מספר חברים אשר עוסקים במהלך השנה במסגרת צבאית ואזרחית בנושא חילוץ, ניווט והישרדות בתנאי שלג קיצוניים.

מפקד היחידה בדימוס סגן אלוף שמעון פריינטה הינו בעל החזון ומייסד עמותת ארז חילוץ הצלה ותרומה לקהילה. שמעון פריינטה זכה בשנת 2005 בפרס מפקד זרוע היבשה למפעל חיים על פועלו ביחידת האלפיניסטים. חברי העמותה הנם חיילי מילואים ביחידת האלפיניסטים בצה”ל ויודגש כי העמותה הנה גוף אזרחי לכל דבר ועניין ואין שום קשר בין פעילות העמותה לבין פעילות צה”ל. 

 

ביחד נכבוש את הפסגה

חברי העמותה והפעילים בה שמו לעצמם כמטרה לסייע לקהילה בישראל דרך מספר פרוייקטים: אימוץ ילדים עם צרכים מיוחדים וילדים אשר חלו במחלות חשוכות מרפא והבאתם לימי כיף חווייתיים בהר החרמון. פעילות העצמה ושילוב נכי צה”ל קשים וילדים עם צרכים מיוחדים (עיוורים, משותקי פלג גוף תחתון, קטועי גפה ומגבלות פיזיות קשות אחרות) בענפי ספורט אתגרי מסוג : סקי שלג אתגרי, חתירה וגלישת קאייקים, רכיבת אופני TANDEM לעיוורים ולמשותקי פלג גוף תחתון. במסגרת פעילויות אלו  מקיימים המתנדבים קשר ישיר עם המודרכים ומסייעים להם רבות בכל הנוגע ללימוד, הדרכות וליווי בארץ ובחו”ל. פעילויות נוספות אשר בהן מעורבת עמותת ארז הינן: חילוץ ואיתור נעדרים באזורי שלג ומזג אויר קשים בעולם. אימוץ המחלקה לתרומת טסיות דם בביה”ח בלינסון לילדים חולי סרטן.

שותפים רשמיים:

ייזום והפקה:

חסויות משנה ושיתופי פעולה:

logoforfacebook2
שינוי גודל גופנים