אולטרה מרתון PEAK TO PEAK 2021

מרוץ PEAK TO PEAK הינו מרוץ פסגות השטח המאתגר בישראל

אשר יתרחש באביב הקרוב בצפון זו השנה השנייה.

מרוץ פסגות השטח המאתגר בישראל.

ענף ריצות השטח ומרוצי שטח הינו תחום עולה בישראל ובעולם – הוא מאפשר חיבור בין פעילות ספורטיבית בעלת אתגרים משתנים ומגוונים, תוך הנאה וחיבור לטבע ולסביבה. 

קהילת רצי השטח הישראלית הולכת וגדלה, ואיתה הביקוש למרוצים מגוונים, מאתגרים ומקצועיים, בשבילים מעניינים ולנוף מרהיב.

PEAK TO PEAK הינו מרוץ אולטרה מרתון שטח בינלאומי, המחבר את בין פסגות הגולן והחרמון.

אירוע שלם המעניק חוויה עוצמתית באזור הצפוני של ישראל – בשיתוף מועצה מקומית עין קניא ומועצות מקומיות ואזוריות נוספות.

 

בין מטרות האירוע לקדם ולחשוף את אתרי הצפון במלוא הדרם, כמו גם לחבר את ערכי המרוץ והחוויה שבו ליוזמה אזורית רחבה של תיירות צפונית במיטבה. 

כמו מסלולו, אשר מטפס לפסגות, חוצה את העמק, וצולח נחלים, כך מצליח המרוץ לחבר רצים מכל רחבי העולם, רצים ישראליים מעדות ודתות שונות, ואת המגוון הרב-תרבותי האזורי – חיבור בין מועצות אזוריות יהודיות למועצות מקומיות של בני העדה הדרוזית.

 

הפרטים היבשים:

התחרות תתקיים בימים חמישי-שישי 15-16.4.2021 (יום המרוץ הוא יום שישי ה – 16.4, יום חמישי ה – 15.4 הוא יום הכנה ולינה באזור), ויוזנקו בה ארבעה מקצים:  50 ק”מ’ 30 ק”מ ו-15 ק”מ ומרוץ עממי 7 ק”מ. המרוץ הנו בעל דירוג מבית ITRA, האיגוד הבינלאומי לריצות שטח.

המתחם המרכזי של התחרות יתארח במתחם שיוקם במועצה המקומית עין קניא, אשר יהווה מוקד התכנסות, רישום והתארגנות, יכיל מתחם אקספו מקצועי, מתחם זה ישמש אותנו כמתחם זינוק וסיום כאחד.  

התחרות פתוחה לרצים מכל הרמות, וכן המתחם המרכזי פתוח לקהל הרחב.

קישור לאתר המרוץ: https://www.peaktopeak.co.il/

הצוות המארגן:

מרוץ PEAK TO PEAK הינו פרי יוזמה של חברת גולדפיש, יוזמת ומפיקת אירועי ספורט ברחבי הארץ בשיתוף של המאמן הבכיר עידן אלמוג בעלי סטודיו 2AIM בחיפה.

הצוות המארגן קבע כמה נורמות אשר מובילות את התנהלות המרוץ וההפקה אליה אנו שואפים. שמנו לנו דגש לספק חוויה כוללת ואיכותית לרצים אשר מגיעים לעמוד באתגר על פי המקצים השונים.

שותפים רשמיים:

ייזום והפקה:

חסויות משנה ושיתופי פעולה:

logoforfacebook2
שינוי גודל גופנים